Rozvrh a rezervace

Kurzy

Podívejte se na typy kurzů, které v současnosti probíhají

Otevřené lekce

Lekce, na kterou může přijít kdokoliv.

Individuální lekce

Objednejte se na soukromou lekci jógy.

KURZY

❤️ Otevírám nové ZIMNÍ KURZY JÓGY a s první lekcí začínáme již ve čtvrtek 4.1.2024.❤️ Pokud však potřebujete více času na rozkoukání v novém roce, můžete naskočit i kdykoliv během ledna. ❤️❤️❤️
Obrázek rozvrhu_web
  • VEČERNÍ HATHAJÓGA
  • AŠTÁNGA VINJÁSA JÓGA
  • JÓGA OD A DO Z
  • JÓGA OD ZAČÁTKU SPRÁVNĚ (Libchyně)

KURZ JE VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ

Kurz "Večerní hathajóga" je komplexní kurz 10 lekcí hathajógy. Na této cestě poznáme sami sebe, svou sílu i svůj stín. Svou sluneční energii (HA) a svou měsíční energii (THA) a to vše se naučíme skrze hathajógu přijímat.

Hathajóga je dokonalý systém jógy a je zaměřen na základní stavební kameny jógy, práce s flexibilitou těla, dechové techniky (PRANAJÁMA) a jógové pozice (ASÁNY). Zklidňuje naši roztěkanou mysl (RELAXACE A MEDITACE) a učí nás být sám se sebou v klidu a harmonii, být tady a teď v přítomném okamžiku. Pracuje s vlastními hodnotami a naší IDENTITOU.

 Kurz je koncipován tak, aby každý zvládl základní jógové pozice, správně a bezpečně je prováděl. Budeme využívat jógové pomůcky jako je blok a pásek a zjistíme jejich přínos pro naši praxi. Tento kurz je vhodný pro začátečníky i ty, kteří již zkušenost s jógou mají a chtějí vejít hlouběji do tajů jógy.

Termíny (PONDĚLÍ od 18:00 hod.): 8.1., 15.1., 22.1., 29.1., 5.2., 12.2.,19.2., 4.3., 11.3., 18.3.

Termíny (STŘEDA od 19:15 hod.): 17.1., 24.1., 31.1., 7.2., 14.2., 21.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.

KURZ JE VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ ČI POKROČILÉ

Aštánga vinjása jóga je pro každého vhodnou cestou, jak mít k dispozici jógovou praxi, která je přizpůsobena k tomu, co Vaše tělo a mysl potřebuje, ale současně zde máte pevný rámec na sebe logicky navazujících pozic.

Společně se naučíme aštángovou sekvenci (její hlavní část dle Vašich možností a potřeb) a budete si moci užít to, že víte, co dělat a přitom se učíte pracovat se svým tělem tak, aby Vám bylo v těle i mysli dobře a příjemně.

Je to dobrá cesta, jak začít s jógou a můžete ji praktikovat bez lektora doma nebo na cestách.

Především si užijeme čas pro sebe a určitě se u toho zasmějeme 🙂

Termíny (PONDĚLÍ od 19:15 hod.): 8.1., 15.1., 22.1., 29.1., 5.2., 12.2.,19.2., 4.3., 11.3., 18.3.

KURZ JE VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ

Kurz „Jóga od A do Z“ jsou sestavené lekce hathajógy, které budou zaměřeny na základní stavební kameny jógy, práce s flexibilitou těla, dechové techniky a základní jógové asány. Lekce jsou koncipovány tak, aby každý zvládl základní jógové pozice, správně a bezpečně je prováděl. Budeme využívat jógové pomůcky jako je blok a pásek a zjistíme jejich přínos pro naši praxi.

Jóga je bezpochyby skvělá pro naše tělo. Pomáhá zvyšovat flexibilitu, posilovat a tonizovat svaly, zlepšuje zdraví krevního oběhu a podporuje hlubší dechové vzorce.  Každá lekce je tvořena pravidelnou asánovou praxí, která je zaměřena na určité téma. Tématu budou věnovány sestavy pozic, dechové techniky a relaxační techniky.

Termíny (STŘEDA od 18:00 hod.): 17.1., 24.1., 31.1., 7.2., 14.2., 21.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.

KURZ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ

Kurz „Jóga od začátku správně“ jsou sestavené lekce hathajógy, které budou zaměřeny na základní stavební kameny jógy, práce s flexibilitou těla, dechové techniky a základní jógové asány. Lekce jsou koncipovány tak, aby každý zvládl základní jógové pozice, správně a bezpečně je prováděl. Budeme využívat jógové pomůcky jako je blok a pásek a zjistíme jejich přínos pro naši praxi.

Jóga je bezpochyby skvělá pro naše tělo. Pomáhá zvyšovat flexibilitu, posilovat a tonizovat svaly, zlepšuje zdraví krevního oběhu a podporuje hlubší dechové vzorce.  Každá lekce je tvořena pravidelnou asánovou praxí, která je zaměřena na určité téma. Tématu budou věnovány sestavy pozic, dechové techniky a relaxační techniky.

Moc se na vás těším!

Míša

Termíny (ČTVRTEK od 18:00 hod.): 18.1., 25.1., 1.2., 8.2., 15.2., 22.2., 7.3., 14.3., 21.3., 28.3.

Jak lekce objednat?

Máte-li zájem o některý z těchto kurzů, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 552 599 nebo na mailu yogaidentity@outlook.com. Můžete se také do kurzu přihlásit přes webové rozhraní: Yoga Identity Centrum – rezervační systém (isportsystem.cz)

Je možné si zarezervovat  celý kurz nebo využít možnost koupit jednotlivé permanentky – 1, 3, 5, 7 nebo 10 vstupů. Viz. aktuální Ceník zde

OTEVŘENÉ LEKCE

Je to typ lekce, která je ,,otevřená“ všem.  Může na ni přijít kdokoliv, odcvičit si lekci a zaplatit za ni. Příště uvidíte, jestli přijdete znovu či ne. Nijak se nezavazujete chodit pravidelně.

Otevřené lekce jsou vhodné i pro ty, kteří třeba chtějí chodit pravidelně, ale např. pracují na směny, nemůžou každý týden chodit ve stejný den. Mají možnost si tedy z rozvrhu vybrat otevřené lekce v různých dnech a časech podle toho jak jim to časově vyhovuje.

Jak lekce objednat?

Máte-li zájem o osobní jógové lekce, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 552 599 nebo na mailu yogaidentity@outlook.com

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nevyhovuje vám čas lekcí? Chcete cvičit nerušeně v soukromí? Máte speciální potřeby a přání? Objednejte si soukromé lekce jógy. Individuální lekce mohou probíhat v našem Yoga Identity Centru nebo u vás doma, v čase, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Jaké jsou hlavní výhody privátních lekcí jógy?

  • čas, který vám vyhovuje
  • klidný prostor Yoga Identity Centra nebo vlastního domova
  • lekce zcela přizpůsobena vašim přáním a potřebám

Lekce jsou vhodné pro jednotlivce a menší skupinky (maximálně 5 účastníků) – ideální jsou tedy i pro rodiny či přátele. Vybíráme ásany a techniky přímo vám na míru, proto se ve své jógové praxi můžete mnohem rychleji posunout dál. Ideální je individuální kurz jógy také v případě, že máte jakékoliv zdravotní omezení – sestavíme Vám lekce kompenzující vaše problémy.

Ceník zde

Jak lekce objednat?

Máte-li zájem o osobní jógové lekce, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 552 599 nebo na mailu yogaidentity@outlook.com