RELAXAČNÍ JÓGOVÝ VÍKEND SE SAUNOU na chalupě JADRNKA v Orlickém Záhoří 19. – 21.4.2024
Víkend v Harrachově - 3. - 5.3.2023 II.mm

Srdečně Vás zvu na jarní pobyt s jógou v nádherném prostředí Orlického Záhoří. Přijeďte si užít víkend zasazený do prostředí malebné horské vesničky uprostřed Orlických hor a jarem vonící přírody na konci světa.  Pojďte věnovat víkend sami sobě, posílit tělo i mysl a načerpat energii do dalších dnů. 

Naleznete zde své místo a čas, kde máte alespoň na chvíli možnost vystoupit ze zaběhnutých životních schémat a můžete se plně věnovat sami sobě, studiu, odpočinku, utřídit si myšlenky a často se podívat na věci z jiného úhlu… Budete zde mít prostor k rozvoji stávající jógové praxe, budování jógové komunity, získání nových poznatků, sdílení zkušeností… Je to ale také ideální příležitost, jak s jógou začít.

Přijměte srdečné pozvání na místo, které je k úniku do ústraní dokonalé. Chalupa Jadrnka v Orlickém Záhoří je doslova „Místo s duší. Místo, kde nic není, ale najdete tam vše“. Najdete tu na jedné straně téměř absolutní samotu a klid, v okolí lesy a louky, pasoucí se krávy – a na druhé straně komfort, styl a vše, co potřebujete nebo chcete, abyste se cítili pohodlně a svůj drahocenný volný čas si prostě užili.

Ubytovaní budeme ve třílůžkových pokojích ve dvou apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňkou.  Je zde velká společenská místnost, kde budeme i cvičit. Tam stačí otevřít dveře a.… ocitnete se na terase s rozlehnou zahradou. Pokud bude krásné počasí, využijeme venkovní prostor.

CENA: 3 390,- Kč. Maximální počet účastníků je 12 osob.

V ceně je zahrnuto:

  • Ubytování na 3 dny a 2 noci
  • 5 lekcí jógy
  • možnost využití sauny 
  • 2 snídaňové rauty
  • 1 společná večeře formou grilování
  • 1 x workshop 

Možno si doobjednat:

  • Osobní konzultaci s diagnostikou
  • Individuální jógu
  • Individuální služby, které nejsou zahrnuty v ceně: v případě zájmu je možno domluvit rekondiční, sportovní masáže celého těla nebo jednotlivých částí, Breusovu masáž (bederní a hrudní oblast páteře), ošetření spoušťových bodů (trigger points)

Těšíme se na Vás a na společně strávené dny naplněné jógou!

Hanka Rousková a Míša Šotolová

PÁTEK 19.4.2024

18.00 – 19.30 ÚVOD, HATHAJÓGA (Tristama, Ujjai dech, uvědomění si středu těla)

SOBOTA 20.4.2024

9.00 – 10.00 RANNÍ LEKCE JÓGY (tělesné zámky Bandhy, pranajáma, vinijása flow)

14.00 – 15.00 AŠTÁNGA VINYASA JÓGA (1. základní sestava)

19.00 – 20.00 VEČERNÍ RELAXAČNÍ HATHA JÓGA (20 min. závěrečná relaxace)

NEDĚLE 21.4.2024

9.00 – 10.00 RANNÍ LEKCE JÓGY (pranajáma, pozdravy slunce, závěrečná relaxace)

13.00 – 14.00 WORKSHOP (Ajurvéda v jarním období – jak své tělo očistit, jak o něj pečovat a jakou vhodnou stravu zvolit)

(Odjezd dle svého uvážení)

Nejnovější články

Pes hlavou dolů

2. ZÁKLADNÍ POZICE (asána) 🧘🙏❤️ 👉 Do ásány Pes hlavou dolů obvykle přecházíme s výdechem, například z ásány Pes hlavou nahoru. 👉 Pes je relaxační

Celý článek

Pozice hory

1. ZÁKLADNÍ POZICE (asána) 🧘🙏❤️ Na začátku se seznámíme se 7 základními pozicemi, které jsou důležité pro správné provedení ostatních asán. 👉 Z pozice hory

Celý článek